| LovelyGirl2001 a întrebat:

Bună vreau sa știu (de la cei care se uita la bahar viața furata) ce părere aveți despre acest serial big grin mie îmi place ft ft muuult

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Mama şi bunica sunt înnebunite după el.Şi mai e unul, Furtună pe Bosfor parcă.
Eu nu mă uit la ele.

| R0R0 a răspuns:

E super.
In sfarsit a iesit minciuna lui Efsun la inveala.

| Argent_Britney_1999 a răspuns:

Si mie imi placee. Sicer imi pare rau pentru Efsun..chiar daca este si vina ei. Dar Bahar acum e mai rea si se poarta urat cu toata lumea, o inteleg dar. Imi place mai mult de Efsun

| LovelyGirl2001 explică:

Mda și mie îmi place mai mult de efsun, bahar toată ziua ates ates ates, efsun e mai amuzanta, mă ales acum ca s-a căsătorit cu ardă laughing