| Keyna a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti cum se numea un serial de pe ProTv(sunt aproape sigura). Era acum cativa ani dat la tv. Erau doua fete, undeva intr-o facultate, scoala nu mai stiu sigur. Una din ele era mai grasuta si bruneta, iar cealalta parca era blonda. Cea bruneta moare in primele episoade si revine ca un fel de spirit si comunica cu cealalta(erau prietene foarte bune). Cea blonda mi se pare ca face ca face un copil cu "diavolul"sau ceva in genul... oricum o chestie malefica. As fi foaaaaaarte recunoascatoare daca m-ati putea ajuta, fie cu orice indiciu! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Moranna a răspuns:

HEX happy

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Romanesc sau strain

| Keyna explică:

Era strain.

| Keyna explică:

Vai, multumesc! Cat am incercat sa-mi aduc aminte si nimeni nu mai stia despre ce serial era vorba! Mi-ai imbunatatit ziua!hee hee. >big grin

| Moranna a răspuns (pentru Keyna):

Eu l-am vazut pe AXN acum cativa ani si mi-a placut. Enjoy big grin