| MariaMM12 a întrebat:

Vreau sa vad un film gen fata noua la liceu de indragosteste de cel mai popular baiat si ajung împreună sau invers
Dar nu comedii

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mean Girls (2004),Mean Girls 2 (2011),3MSC 1,2 (2010/2012),She's The Man (2006),A Walk To Remember (2002),Nowhere Safe (2014),Endless Love (2014),The DUFF (2015),The Edge Of Seventeen (2016),Cruel Intentions (1999),Love, Rosie (2014),The First Time (2012),The Spectacular Now (2013),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),
Just Jim (2015),The Perks Of Being A Wallflower (2012),The Art Of Getting By (2011),High Strung (2016),Love Don't Cost a Thing (2003)

| valitza123 a răspuns:

Nu prea stiu filme care sa aiba in principu aceasta tema, dar stiu cateva filme de dragoste care mi-au placut: " The DUFF"( acest film s-ar putea incadra in tema, doar ca fata e in ultimul an), " A Walk To Remember", " Sweet November", " P.S. I love you", " The Vow", " Fallen" ( cred ca acesta se poate incadra cat de cat in descrierea ta), " Step Up", " High Strung", " Tres metros sobre el cielo", " Tengo ganas de ti", " The Fault In Our Stars", " The Age Of Adaline", " Hachiko: A Dog's Story" ( practic, aici e iubirea dintre stapan si caine)

| MariaMM12 explică (pentru valitza123):

Mersi mult
Existata partea a2a la Fallen?

| valitza123 a răspuns (pentru MariaMM12):

Se pare ca filmul este preluat dintr-o serie de carti si nu se stie cad va aparea partea a 2-a. Sper ca o sa fie cat mai repede happy