| CrissuCriss1234 a întrebat:

Buna vreau și eu niște seriale bune, de exemplu cum e "Skam"...nu vreau cu vampiri sau chestii... vreau cu băieți frumoși

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Poți încerca și filmul:The Edge Of Seventeen (2016),chiar asemănător cu Skam nu știu niciun alt serial, cel mult, doar asa, dacă nu găsești altceva, Eyewitness
P.S. Dacă vrei să vezi un serial incitant și captivant totuși, cu adolescenți dotați, unde tinerețea merge mână-n mână cu frumusetea interioră și cu aspirații intense către absolut, vezi doar: 3%.Un serial brazilian, dar destul de original, de profund.Nu m-a acaparat din primul moment, de la primul episod, dar după ce am vizionat apoi întreg sez.1, am rămas încântată.Îl găsești lejer, cu subtitrare, nu-i nevoie să-ți faci atâtea probleme ca la Skam + că vei fi mulțumită, îți va plăcea.

| CrissuCriss1234 explică (pentru faramatania):

Mulțumesc mult❤

| faramatania a răspuns (pentru CrissuCriss1234):

Cu plăcere.

5 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu stiu cum este skam dar vreau sa te uiti la serialul Shameless pentru ca este pe gustul tau mai mult decat sigur. Ai sa vezi despre ce este vorba cand o sa vezi primele episoade si o sa-l indragesti repede

| Blăjuță_Claudia_2001 a răspuns:

Poti sa te uiti la Pretty Little Liares
e un serial bun si poate ca o sa ti placa