| ArmY007 a întrebat:

Buna
Zicetim si mie ce filme cu fantome ati vazut si care sunt cele mai infricosatoare faceti un mic top.
Dau funda pentru cel care are cele mai inspaimantatoare filme cu fantome
P.S. Daca stiti un film sa ma faca sa sting PC sa nu il omiteti
Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

The messenger

2 răspunsuri:
| darkhellangel666 a răspuns:

The woman in black si clasicele The exorcits si The exorcism of Emily Rose. Inainte de TEOER as pune The Unborn. Poate chiar pe locul 2winking

| ArmY007 explică (pentru darkhellangel666):

Mersi mult le-am vazut astea de ceva vreme...dar nu sunt asa de Horror...
nici eu nu stiu ce film sa vad si sa ma spereie sa strigbig grin