| Laurrraaa a întrebat:

Buna ziua, am vazut o data un film turcesc in care fata avea o familie mai saraca si au decis sa o marite cu cineva mai instarit, tin minte ca cei doi se intalnisera la un fel de fantana inainte de casatorie si inca o faza barbatul ca sa ii pastreze demnitatea fetei si sa nu fie obligata sa se culce cu el sa taiat in palma gen sa se vada sangele. Au trecut cativa ani de cand l-am vazut si chiar nu imi mai amintesc prea multe din el dar imi plăcea tare mult

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Te referi la serialul turcesc Sila (Puterea destinului).
Ruleaza pe postul Happy Channel (fostul Euforia) in week-end de la 20.

| Laurrraaa explică (pentru vali1985):

Daa acesta este, iti multumeac mult

1 răspuns: