| Shin0bi a întrebat:

Buna ziua. Astăzi, când am vrut să văd un filmuleț pe Youtube, a apărut acest anunț despre un film cred, în care personajele spuneau ceva de genul "its up to us to save this place, ....like a roomba". Problema este că ecranul era negru, așa că nu am văzut niciun titlu sau imagine.
Era un barbat si o voce de copil(cred) copilul a spus "like a roomba"
Ma puteti ajuta baieti sa gasesc trailerul/filmul/show-ul va rog?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca pui pe google "its up to us to save this place'' 2023 movie apare :
https://www.facebook.com/watch/?v=1576722622851957

1 răspuns: