| Beykutza a întrebat:

Credeti ca Miley Cyrus este lesbiana? A aparut un filmulet pe youtube! Si se zice ca e lesbiana.Eu una nu cred!

Răspuns Câştigător
| Adelyna_3827 a răspuns:

Nu! Chiar nu cred! Stii ce se intampla? Oamenii invidiosi pe talentul, pe frumusetea ei, pe banii ei inventeaza tot felul de bazaconii! Mai ales paparazzi si astia din televiziune! Ma rog asta e parerea mea!winking

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu! miley nu e lesbiana!
acel filmulet poate fi trucat!
miley a fost numai cu baieti, si nu am vazut nicio poza cu ea sarutandu-se cu o fata!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu-s face grji ca nu e!
E doar o minciuna!
Asa s-a intamplat si cu "pedofilul" Justin Bieber!

| RoRoxana a răspuns:

De la Miley Cyrus te Poti astepta la oricelaughing
Eu am auzit ca de la 14 ani danseaza intr-un club, de la 13 ani nu mai e virgina si tot de la 14 ani se drogheaza...oh go on

| Didw a răspuns:

Buna.
Pai Miley nu este lesbiana, din moment ce are iubit [baiat]. Acel filmulet de pe youtube poate fi modificat. multi sunt invidiosi pe talentul lui Miley, Demi. si alte vedete mai "mici".
Stai linistita ca Miley Cyrus nu este lesbyana. Pa, pa :*

Răspuns utilizator avertizat
| miky_5800 a răspuns:

NU! adlyna are dreptate...asta este si parerea mea ...chiar nu cred asta, adica e cam imposibil straight face tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley, lesbiana?! Ce prostie.Am mai vazut fete pupandu-se pe buze.Am auzit ca poate mai e si la moda. E doar putin si rebela.Cred ca are minte suficienta.Are iubit, nu?!(de si nu mai sunt sigur dupa toate astea.)Deci eu nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca da imi place de si sunt fata care e problema

| Sweet_3490 a răspuns:

Nici gand.Miley se doar se drogheaza.