| MeMeMe97 a întrebat:

Cand ma uit la un filmulet pe youtube si vreau sa maresc imaginea pe tot ecranul mi se vede negru! de ce? ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Dai drumu la un video apoi ii pauza. Dai click dreapta si dai la Settings si debifezi : Enable.etc
Ti-am facut o poza :

http://i53.tinypic.com/k0m59x.jpg
Sper ca va merge.
Numai bine:*

2 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Inseamna ca nai destul de buna placa video daca ai opera cum am eu poti sa apesi pe + si se mareste dar cred ca zoomul e si la chrome si mozlia (nu stiu sigur) sau poti sa-ti iei alta placa video, una destul de buna ar costa cam 100-200 lei

| SMaricel a răspuns:

Buna,sunt sigur ca nu ai Adobe flash player...descarca-l daca nu il ai