| JustArmy a întrebat:

Imi plac filmele cu vampiri si varcolaci. Imi puteti recomanda cateva, va rog? Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Uita-te la Toilet pana mori si poate ii iei si pe ei in lumea cealalta rolling on the floor.
@ralux: Poate Hp, ca Twilight cu siguranta e o porcarie.

| blackangel_7400 a răspuns:

Uite cîteva sugestii: Vampiri crime şi poveşti de dragoste, True blood, Twilight, Blade 1 şi 2. Sper săţi placă happy

| fulgerul46 a răspuns:

Uite 4 twilight 1, 2, 3,4 si vampiri si varcolaci

| svgxgarden a răspuns:

Seria twilight e super ca lumeawinking

| anitcolor a răspuns:

Interviu cu un vampir, Queen of the damned, The forsaken, buffy spaima vampirilor,
Van Helsing.

| DarkestStarXX a răspuns:

Twilight Saga, True Blood, Blood Ties, The Vampire Diaries, Van Helsing, Blade, Buffy : The Vampire Slayer, Underworld, Blood: The Last Vampire, Queen of the damned, Interview With A Vampire, The Dracula movies, Ultraviolet, Vampire in Brooklyn, The Forsaken, The Night of the Werewolf, Moon of the Wolf, The Wolfman, The Howling, Salem's Lot, Fright Night.

| oanashizue a răspuns:

Mie mi-a placut seria filmelor Twilight.Sunt cu vampiri si cu varcolaci.Au aparut 3 filme Amurg, Luna noua si Eclipsa.Ar trebui sa mai apara in aprilie si Zori de zi prima partea sau un serial The vapire diaries este foarte tare de asemenea cu vampiri, varcolaci si vrajitoare.