| emilie_8883 a întrebat:

Bunaa. =]. as vrea sa stiu cand este comanda la mine. pierd mereu episoade. pupiic:*

Răspuns Câştigător
| amaranth a răspuns:

Hey :*

sincer. nu stiu cand este "Comanda la mine".
Acum 2 saptamani a incepu luni la ora 20:30, iar acum o saptamana tot luni da la ora 22:15 :|
Dar vad ca luni nu a fost deloc:|

Dar stai linistita :) poti vedea aici http://www.a1.ro/emisiuni-tv/comanda-la-mine-104353.html episoadele pe care le-ai pierdut :*

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nici ei nu stiu cum s-o mai puna, ba la 20:30 ba la 22:15, saptamana asta a fost la 20:30, dar am ratatstraight face

| amaranth a răspuns:

Nu am neaparat nevoie de funditahee hee

Ma bucur ca te-am putut ajuta :* happy

| Ingerasull99 a răspuns:

In fiecare luni, de la 20:30, daca au ei ceva mai interesant de difuzat se muta ceva mai tarziu, cel mai bine le urmaresti programul tv si vezi la ce ora se va difuza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o chema p fata aia care a fost cu unu vali la Comanda la mine? prin septembrie era asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in fiecare seara de luni