| TiffanyxSxColor a întrebat:

Heii, seara bunaa TPU! As vrea si eu sa stiu cum se pune o poza cu mine la hi5 dar la o rubrica de exemplu la rubrica "despre mine"? Dau fundita neaparat! love struck:*

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Daca ai poza respectiva pe hi5 dai sus unde scrie atasare poza ca fotografie de profil, sterge etc scrie afisare lincuri pentru fodografie si copiezi codul html si dai copy-past

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma ajuti ca un vot plizzzz http://superfete.cancan.ro/Concurenta-5610/

| ifyouwantblood a răspuns:

Generatia hi5.