| crisgfh a întrebat:

Bunaa. Deci, îmi amintesc vag de un desen animat cu doi copii în rol principal și ei aparțineau a doua triburi diferite. Iar intre cele doua triburi era o mare rivalitate. Cei doi erau fata și băiat, iar băiatul avea un tatu și scriau inscripții pe pietre. Îmi e de mare ajutor dacă îmi spuneți cum se numește.

Răspuns Câştigător
| lSarcastiquel a răspuns:

Inami cred.

3 răspunsuri:
| David_New_1992 a răspuns:

Hentai X.

| crisgfh explică:

Dacă nu știi răspunsul, păstrează pentru tine și vizionare plăcută la ce ai scris tu acolo.

| crisgfh explică:

Mersi mult, chiar m-ai ajutat Justshinelnthedarkness.