| qpVVicky a întrebat:

Bunaaahappy Cn se uita la Burlacul sezonul 3? Care fata va place din cele ramase? Adelia, Sasha, Irina sau Alexandra? Care din ele credeti ca va castiga inima lui Sergiu?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Sasha imi place love struck Si cred ca ea va castiga happy

4 răspunsuri:
| justroro a răspuns:

Nici una nu va castiga nimiclaughing. Daca o va alege pe una dintre ela va sta cu ea 1 an, pana expira contractul asa cum a fost si cu Eduard, burlacul din sezonul 2. El si Anne s-au despartit luna trecuta, cam dupa un an de cand s-a terminat sezonul trecut.

| geaa96 a răspuns:

Sasha, mi se pare ceea mai draguta