| LiaLiana a întrebat:

Cine se uita la Burlacul? Cine credeti ca este mai frumoasa dintre Sasha si Adelina?

Răspuns Câştigător
| MyPassion a răspuns:

Cu siguranta Sasha, de Adelina nu imi place si s-a vazut in finalul emisiunii ca Adelina este o falsa sad.

| Marybm a răspuns (pentru MyPassion):

Draga mea sa stii ca burlacul a fost regizat! Adelina asa a fost in rolul ei!

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sasha arata mai bine, dar si Botezatu mai profita de alea care plang le ia dupa usa si da-i bataie.

| xlollypop a răspuns:

Sasha clarlove struck a fost cea mai frumoasa dintre toate care au participat la burlacul:*

| daηă a răspuns:

Mie imi plac amandoua.

| Andreea_4752 a răspuns:

Sasha a fost cea mai frumoasa fata din concurs ....mai frumoasa de 11000000000 de ori decat Adelina
Funda? plzz

| pikaღ a răspuns:

Sasha evident dar sergiu a aleso pe adelina

| BlackStar27 a răspuns:

Mie mi se pare ca Sasha e mai frumoasa de multe de ori decat Adelina, dar lui Sergiu ii place mai mult de Adelina. Ce pot sa zic este ca gusturile nu se discuta.

| Marybm a răspuns:

Eu zic ca Adelinalove struck pentru ca totusi ea este si model. si are gusturi la imbracamintehee hee

| Roxy1993 a răspuns:

Bunica-meahappy

| catalina1121 a răspuns:

Adelina

| Andruta12 a răspuns:

Sasha

| Luca97 a răspuns:

Sasha

| GrilDollllllll a răspuns:

Sasha e mai frummoasa de 1000000000 de ori decat Adelina.

| LiaLiana explică:

12 voturi pentru Sasha, iar pentru Adelina 3. Si mie imi place foarte mult :*

| tighilici a răspuns:

Sasha e mai frumoasa

| 67954 a răspuns:

Sasha...imi place cum arata si comportamentul ei..stie ce vorbeste

| roxy1213 a răspuns:

Sasha