| simonna a întrebat:

Astazi mi-am invitat prietenele la mine si ma gandeam sa vedem un film ce-mi recomandati(comedie, romantic)? Multumesc frumos.

10 răspunsuri:
| YoAnNa a răspuns:

Drama,romantic: The Notebook. E foarte frumos filmul...Sa te uiti la el oricum http://www.cinemagia.ro/filme/the-notebook-jurnalul-9242/

| Bacemi a răspuns:

Comedy - romance. Veti gasi mereu cate o scena amuzanta care sa va faca sa si schimbati cate o replica despre fosti si actuali. Un astfel de film va intretine bine atmosfera de relaxare.

| Bacemi a răspuns:

Comedy - romance. Veti gasi mereu cate o scena amuzanta care sa va faca sa si schimbati cate o replica despre fosti si actuali. Poate si despre viitori. Un astfel de film va intretine bine atmosfera de relaxare.

| fericitaaaa a răspuns:

Groaza pentru ca asa's prietenele o sa va ingramatiti una in alta si o sa fie fain funda?

| simonna explică:

Eu vroiam un titlu de film romantic sau comediehappy

| 2dor4 a răspuns:

Definitely, maybe.big grin e dragutssss

| Daredevil1998 a răspuns:

Incearca Scary Movie:comedie si groaza.e foarte frumos filmul.le-am vazut pe toate 4 serii

| nebunik4663 a răspuns:

Comediebig grin

| RuSsianWolf a răspuns:

Horor :->

| Mihaela_2393 a răspuns:

Ar fi bine o comedie dar daca sunt indragostite ceva romantic!