| Elly55 a întrebat:

Bunaaa TpU . ! .
Cateva intrebari pentru fanii Pariu cu viata,poate si LaLaBand.
1.Ce credeti ca se va mai intampla in episodul 7(luni, 19 martie 2012) ?
2.Care este baiatul vostru preferat din trupa ?
3. Care este fata voastra preferata din trupa?
4.De cand va uitati la Pariu cu viata ?
5.Care episod din serial v-a placut del mai mult pana acum?
6.Care este cel mai dragut cuplu din Pariu cu viata/
7.Care sunt personajele principale ale serialului ?

Sper sa nu vi se para prea multe si grele ... Funda la cei care au raspuns la intrebari aproape ca mine ... iar fiindca ati raspuns toti veti primi voturi big hug .
Puuupiciii !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu stiu
2. Cristi
3. Sara
4. de cand a inceput sezonul 2
5. nu am un episod preferat
6. Vlad si Anca
7. Andrei si Ioana

9 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

1.Cred ca Sara va fi cu Dima, dar totusi cineva va incerca sa-i explice Monicai ceva si lui Dima, si poate ca se vor impaca, poate... Poate Maya se va vindeca de cancer, Vlad o va accepta pe Anca asa cum este, Bubu si Sofia totusi se vor cupla...Cred!laughing
2.Vlad si Dima.Dar Vlad.
3.Anca si Sara.Dar Anca.
4.Cam de la mijlocul primului sezon.laughing
5."Nopti albe la Susai"
6. Vlad si Anca!:X
7.Andrei si Ioana.
*8-Funda?laughing

| MrKid a răspuns:

1.Cred ca dupa ce vor gasi droguri in casa lor o sa ii ia custodia copiilor
2.Andrei
3.Sara
4.De la primul episod
5.Cel mai amuzant a fost cel de data trecuta(12 martie) si cel mai tare daca il mai tineti minte ala din sezonul 1 in care au iesit o gramada mareee in strada si au cantat we are the champion -queen
6.Andrei si Ioana si la 7 e la fel ca la sasewinking
7.asta a fost parerea mea
8.Am funda? puppy dog eyes

| Sҝϊττlεs a răspuns:

1.Ce credeți că se va mai întâmpla în episodul 7(luni, 19 martie 2012)?

Nu știu sigur, dar v-a fii foarte interesant pentru că am văzut promo-ul happy

2. Care este băiatul vostru preferat din trupă?

Vlad.El este un băiat super :X E așa dulce și scump și se comportă super cu Ancuța.

3.Care e fata voastră preferată din trupă?

Sofia. Știu, știu.E printr-e cele mai neglijate din trupă de fani Lala, dar ea are o atitudine super este superbă :X

4.De când vă uitați la Pariu cu Viața?

De ceva timp.Am auzit unele fete vorbind despre el și am zis să mă uit dacă e ceva de capul lui.

5. Care episod din serial v-a plăcut cel mai mult până acum?

Toate sunt super interesante.Nu pot să aleg.

6. Care este cel mai drăguț cuplu din Pariu cu viața.

Era Bubu și Sofia, dar acum...

7. Care sunt personajele principale ale serialului?

Ioana și Andrei.

| Elly55 explică:

Scuze acolo este cel tongue!

| Elly55 explică:

Buuunnn... am vazut raspunsurile voastre... am dat funda. acum ale mele; P

1.Sara se va cupla cu Dima.Ioana,Andrei si Anca vor afla ca Maia are cancer.Maia ii va lasa pe Vlad si pe Anca impreuna.Bogdan va fi gasit de Razvan in baie, fiindca ii va fi rau de la droguri. Poiltia va gasi la Rafel droguri in casa, sub pat.
2.Cristi.
3.Anca, Sofia, Andrada si Sara, dar daca ma zis numai una o aleg pe Andrada.
4.De cand a inceput sezonul 2, desi m-am uitat la episodele din sezonul 1 pe net.
5. Episodul preferat 5, fiindca acolo mi s-a parut baza filmului, dar cred ca si 7.
6. Anca si Vlad(dar si Sara si Cristi.
7.Andrei si Ioana.

Multumesc la toti pentru raspunsuri >big grin

| Elly55 explică (pentru Elly55):

Politia... scriu cam repede si greseschee hee

| Elly55 explică (pentru Elly55):

Si Rafael, am, episoadele, scuzati greselilehee hee

| ooRockyoo a răspuns:

1.cred ca sara se va cupla cu dima...
2.andrei
3.ioana
4.de la episodul 4 sezonul 1
5.pai sincera sa fiu toate mi-au placut
6.andrei si ioana
7.andrei,ioana sara, cristi

| Si_Rapha_Sore_1999 a răspuns:

1.nu stiu
2.cristi
3.sore
4.de cand a inceput sezonul 2
5.ep.1 sez.2
6.sara-cristi
7.anca-vlad mai nou