| alina87655 a întrebat:

Care sunt personajele serialului pariu cu viata? Care sunt personajele principale? Cine e noua profesoara de economie?

5 răspunsuri:
| khristineee a răspuns:

Alina Eremia si Dorian Popa. Profesoara de economie e Diana Dumitrescu

| alina87655 explică (pentru khristineee):

Da e corect dar ai scapat sa spui toate personajele

| khristineee a răspuns (pentru alina87655):

Personajele sunt multe. Dar nu inteleg, gasesc aceste informatii si pe google. happy

| cristisp a răspuns:

Personajele principale sunt: Alina Eremia (Ioana), Dorian Popa (Andrei) si Sore Mihalache (Sara)
Noua profesoara de economie e Diana Dumitrescu

| alina87655 explică:

Detalii despre intrebare : este o intrebare simpla raspunde doar cel ce stie!