| ladybug238 a întrebat:

Bunaaaa...am vazut un film mai de mult si nu-mi mai amintesc cum se numeste. il caut disperata de vreo 3 luni. daca imi amintesc bine, filmul incepea cu un baiat la gradinita/scoala/internat si niste baieti s-au luat de el si el i-a omorat cu puterile lui paranormale sau ceva de genu, dupa care se retrage in padure unde dupa mai multi ani vine o fata care a fugit din spital si se adaposteste in casa lui. se indragostesc si nu mai stiu ce si apoi el o viziteaza la spital. parca la sfarsit el moare pentru ea sau nu mai stiu sigur... mersi

6 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Ce gen era, unde l-ai vazut? Cati ani aveau? Nu e The Invisible (2007), nu? Uita-te la trailer! Daca-mi dai mai multe detalii poate ca ti-l gasesc.

| ladybug238 explică (pentru Lawliet14):

Nu, nu era the invisible....cred ca era drama. l-am vazut pe net, cand cautam niste filme interesante dar era acum vreo 2-3 ani. la inceput, cand baiatul i-a omorat pe ceilalti copii era nu stiu, de vreo 7-10 ani si dupa, cand intalneste fata si se indragostesc, aveau vreo 17-18. imi mai amintesc ca el s-a retras complet in padure si parca si-a facut singur o casa. cand a fost fata in spital si el a mers sa o viziteze, s-a luat la bataie cu un tip, prieten cu fata. scuze ca nu zic nimic sigur, dar a trecut mult timp de cand am vazut filmul...

| Lawliet14 a răspuns (pentru ladybug238):

Era film, nu serial? Fac un dus si ti-l caut, o sa postez aici. Nu vad de ce n-ai putea sa il gasesti.

| ladybug238 explică (pentru Lawliet14):

Era film si mersi mult de tot. raman datoarewinking

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aruncă o privire și peste Dreamcatcher (2003)

| ladybug238 explică (pentru floresdemayo):

Mersi, dar nu este acesta