| Fineness a întrebat:

BunaTpu! Care este cel mai frumos film vazut vreodata de voi?

Răspuns Câştigător
| xDid a răspuns:

The twilight saga :X

14 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Avocatul diavolului

| evostyle7 a răspuns:

Mr. Nobody (2009)

| benny a răspuns:

Blood Diamond mi se pare un film interesant nu si cel mai frumos

| dulceatalui a răspuns:

Sweet November! :X

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Hmm, era unu' pe redtubethinking da am uitat numelesad

Insa daca vrei un film adevarat...Shawshank Redemption

| Diuutsuu a răspuns:

True blood. dar este serial happy

| Swallow a răspuns:

A walk to remember love struck

| Hohenheim a răspuns:

Law Abiding Citizen.

| ღdeeღ a răspuns:

Sex and the city/ sex and the city 2. e un film asa de fain! fara idiotenii si chestii dinacelea. m-as putea uita la el de 100 de ori (daca nu am facut-o deja happy de obicei ma uit la el ca sa ma calmez. ex: inainte de o teza sau ceva de genu.

Sper ca te-am ajutat. mult noroc :*

| ROB3RT89 a răspuns:

Ar fii multe...Sa zicem ceva mai nou True justice

| All3 a răspuns:

Let the right one in.

| Pisicanazdravana a răspuns:

Culoarea Fercirii

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Unu mistoo tare este ala micu

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Dar nu nu e vorba de filme cu sex and the city 2 1 3 4 5 6 7 8 9 10 nu e vorba asta...e vorba sa fie filmul bun si sa nu fie virusat fie vorba filmul : "ala" "micu" e tare misto sau Terminatorul ziua judecatii cu copi si police care te omoara va pop unele sunt cam virusate si urate lyly plese and the lloim polise policeeeeee