| cristi27 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos film pe care la-ti vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
| naya a răspuns:

Crash, Schindler's list, Butterfly Effect, Seven Pounds, Requiem for a dream.

16 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Cel mai frumos film.si cel mai inteligent la vremea aceia mi s-a parut Pulp Fiction. O capodopera a cinematografiei.

| BUBULINA a răspuns:

4 luni 3 saptamani si 2 zile

| Klara a răspuns:

Fiddler on the Roof ...Yentl...
In general filme de genu' ^^

| alexdop21 a răspuns:

Filmul copilarie a fost "Back to the future" cand am mai crescut mi-a placut foarte mult serialul "married with children " si acum mai noi imi plac marea majoritate a comediilor, exemple ar fi multe, de la clasicul "formidabilul" pana la comediile englezesti carora nu le mai tin minte numele

| SMTHING a răspuns:

"Twilight" am vazut mai multe dar asta sa zicem ca e pe 1 loc si abia astept partea a 2 a descarcatil si voi o super filmu! il ador

| Mefisto23 a răspuns:

Love Story! 1970. Cu Ali MacGraw si Ryan O'Neal. L-am vazut de zeci de ori si nu m-am saturat de el. Am si cartea Erich Segal - Poveste de iubire. E pacat ca astazi nu prea se mai traiesc astfel de iubiri, mistuitoare si indeajuns de puternice cat sa sparga orice bariere. Acum e nevoie doar de anumite organe si-i gata dragostea...

| Bianca_4346 a răspuns:

A walk to remember...parca asa se numeathinking

| marsy a răspuns:

Prison break love struck, If Only love struck

| christabell a răspuns:

Film frumos:Meet Joe Black, Babel (inclusiv muzica) Film f. bun:Requiem for a dream

| raluca_2686 a răspuns:

Pride & prejudice.

| Legolas a răspuns:

The lord of the rings, cand eram mai mic imi placea ferma traznita(nu stiu cum se zice in engleza), The chronicles of Narnia, Kingdom of heaven...

| AllenTJ a răspuns:

Cel mai splendid, frumos, puternic film posibil "My Sassy Girl". Cel mai genial film :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The curious case of Benjamin Button.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

if only si the notebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love story mi-a intrat la inima. De curand am mai vazut cateva filme geniale, iar preferatul meu acum e "Felon".happy

| dee15 a răspuns:

Titanichee hee