| AmyPuffhuRozCatifelat a întrebat:

Cand apare (sau a aparut) filmul The Twilight Saga : Breaking Down parte-a 2?
Vreau site-ul (link-ul)

Răspuns Câştigător
| RusAdrianCatalin a răspuns:

Uite aici siteul ( http://www.imdb.com/title/tt1673434/ )

| AmyPuffhuRozCatifelat explică (pentru RusAdrianCatalin):

A aparut deja filmul? sau cand apare?

| eooAlexandra a răspuns (pentru AmyPuffhuRozCatifelat):

SAll nu o aparut inca apare pe data de 22 noiembrie

| RusAdrianCatalin a răspuns (pentru eooAlexandra):

16 mai exact laughing

| RusAdrianCatalin a răspuns (pentru AmyPuffhuRozCatifelat):

Sa traiesti.

| eooAlexandra a răspuns (pentru RusAdrianCatalin):

Eu stiam ca in 22 :O

9 răspunsuri:
| astamikcuochisorycapruy a răspuns:

Nu nu a aparut, va aparea anul acesta mai exact in noiembrie la cinematografe in Romania, si tie i-ti place acest film? Eu am citit cartile si am vazut filmule, dar nu ma mai interesat asa mult de cand am vazut filmul baieti de bani gata

| girlcami10 a răspuns:

Eu stin ca parte a doua apare in toamna, in cinematograf ....Premiera in Romania
16.11.2012 daca vrei pot sa iti dau si site-ul-cinemagia, scrii si iti da

| AmyPuffhuRozCatifelat explică (pentru girlcami10):

Am vazut parte-a 1 ...eu vreau parte-a 2sad