| NujCsz a întrebat:

Cand apare sezonul 5 din Prison Break? Eu am auzit ca apare pe 4 luna asta...a aparut deja?

Răspuns Câştigător
| Camuflaj2017x a răspuns:

A aparut episodul 1 din sezonu 5 si urmeaza sa apara pe 12 aprilie la noi in tara ep 2.

| NujCsz explică (pentru Camuflaj2017x):

Episodul a aparut si subtitrat?

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru NujCsz):

Le subtitreaza imediat pe site-ul asta de ti l-am dat. (in America apare pe 11 aprilie la 9 seara si pe site-u asta la 8-9 dimineata a doua zi e subtitrat in romana la noi) E forta rau noul episod, bafta!

| NujCsz explică (pentru Camuflaj2017x):

Ms

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A aparut de pe 4 deja

| faramatania a răspuns:

Ep.1 (Ogygia) din Prison Break: Sequel (sau Prison Break sez.5) a apărut.Caută-l mai bine.

| Desireღ a răspuns:

Daa, a apărutt