| AlinutzaRouz a întrebat:

Cand apare Twilight : eclipse in Romania?

15 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

A apărut de mult cartea (bănuiesc că la asta te refereai dacă ai zis "în română ")tongue

| madalicious a răspuns:

Filmul apare pe 30 iunie.

| Aℓida a răspuns:

Nepoate...sincer nici eu nu stiu sa-ti rasp... unii zic ca o sa apara p 30 iun., altii p 2 iul. nici pana acum nu am vazut-o sadsadsadsi ma oftika treaba asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmu Twilight Eclipse apare pe data de 30 iunie sau poate mai devreme cu cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

31 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare pe 30 iunie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Eclipsa" apare in S. U. A. pe data de 30 iunie 2010, iar in Romania (din cate stiu eu) pe 2 sau 3 iulie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin iulie, ca in 30 iunie apare in America... waii dabea astept... mai sunt cateva zile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar in ro... apare pe 2 iuliehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea targu-mureseanca, apare pe 2 iulie sau cel tarziu pe 3 iuliewinking un(a) binevoitor(e)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 iulie 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele din magazin au titrari?

| Yarinn a răspuns:

Din cate stiu, in SUA, pe 30 iunie, iar in Romania, prin noiembrie.

| Yarinn a răspuns:

Trebuie sa imi rectific greseala: am inteles eu gresit, dar acum am citit pe cinemagia ca apare pe 2 iulie... uite si linkul :
http://www.cinemagia.ro/stiri/giugiuleala-in-eclipse-14887/
Si scuze inca o data pentru greseala facuta... se intampla si la case mai mari :D