| andrey843 a întrebat:

Cand credeti ca va fi episodul special din pariu cu viata? Eu cred ca de craciun. Voi?

6 răspunsuri:
| gianys75 a răspuns:

In ajunul craciunului seara...dar daca il pierdeti il gasiti online pe http://www.filme-ful.do.am

| annkaa a răspuns:

CEauhappy
da si eu cred ca tot de Craciun va fi dar de abia asteptlove strucklove struck

| andrey843 explică:

Cand a aratat de spre ep urmator doctorul a spus ca andrei nu se mai afla printre noi.Dar in orice caz eu cred ca nu moare a spus asa ca sa ne tina in suspans

| ZuzZzulina a răspuns:

De Craciun va fi! Si eu sunt curioasa, nu stiu daca l-a omorat pe Andrei!

| FlorinaOnt a răspuns:

Va fi pe 24 decembrie

| lorygaby9 a răspuns:

Episodul special va fi pe 24 respectiv 25 decembrie.