| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi s-a parut episodul special de Craciun din Pariu cu viata? happy

Răspuns Câştigător
| Amelii a răspuns:

A fost reusit, cam tras de par cu lumea paralela.Desi a fost amuzant sa il vedem pe Bubu un rocker morocanos,pe Andrei cu haine de sarac lipit si mai ales pe Cristi tocilar. IAr Vlad, ehh...ii sta mai bine ca personaj pozitiv.
Deci per ansamblu, un episod frumos!

2 răspunsuri:
| AlexXplo a răspuns:

Sincer? Putin prea mult SF, sa visezi vreo 2 ore si peurma sa te trezesti la realitate. hmm cam aiurea. Dar in final a fost placut, abia astept sezonul 2.

| CopilNeastâmpărat a răspuns:

Interesant, dar personal cred ca au dat-o cam prea mult in SF big grin.