| YuukiYou a întrebat:

Cand eram mica am vazut un thriller si vreau sa il revad.era despre un cuplu in care tipul scapase de la nebuni si se dadea drept o asa-zisa fosta iubita, incercand sa o omoare pe actuala.nu mai stiu sigur daca erau casatoriti. tipa tot primea telefoane, era sa fie omorata la dus etc.stie cineva filmul? cum se numeste si unde l-as putea gasi? si nu, nu cred ca este "Mind games"

2 răspunsuri:
| RockLover94 a răspuns:

Pare a fi Mind Games.
Si eu il caut de foarte mult timp si nici acum nu l-am gasitlaughing

| YuukiYou explică:

Nu, nu cred ca este mind games...