| alina0 a întrebat:

Cand incepe al doilea sezon Romanii au talent? plss help!

Răspuns Câştigător
| Andreea_7327 a răspuns:

August iulie pleaca prin tara ca sa se faca preselecti deci prin toamna va incepe FUNDA?

8 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Cred ca prin octombrie caci au zis ca preselectiile vor incepe prin august-septembrie.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

La toamna. La sfarsitul verii sunt preselectiile.

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

In septembrie:X

| Jelewtz a răspuns:

Pai. tot cam prin perioada ianuarie-febroarie

| alina0 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu se stie. Urmareste Pro-tv, pentru detalii.

| lavinia_5701 a răspuns:

August iulie pleaca prin tara ca sa se faca preselecti deci prin toamna va incepe big grin FUNDA?

| Alin_6165 a răspuns:

In August incep preselectiile...asta inseamna ca emisiunea o sa inceapa undeva prin noiembrie, decembrie.iti dai seama ca sunt multe orase de cautat...