| anonim_4396 a întrebat:

big grin Cand incepe sezonul 2 din "Wolfblood" in limba romana? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Asta mă tot întreb și eu de ceva timp, în mod normal am trebui să înceapă în mai (la 3 luni după terminarea sezonului precedent), însă mă tem că s-ar putea să înceapă mult mai târziu. sad

| AnnonymousName a răspuns (pentru hideaway):

Mdasad si tu esti fan?

| hideaway a răspuns (pentru AnnonymousName):

Un foarte mare fan.
Dacă era să înceapă în mai, trebuia să-i facă deja reclamă... Sper să continue cu seria, nu să o lase baltă așa cum fac cei de la Disney cu unele seriale. S-ar putea să mai avem de așteptat ceva... :'(

| AnnonymousName a răspuns (pentru hideaway):

E in regula. oricum eu am sa le traduc pe toate. si daca voi avea pentru cine le voi publica pe internet. (scris)

6 răspunsuri:
| Andriasi_Joshua_1985 a răspuns:

Sezonul 2 il poti gasi pe desene-online animate.net dai la Categorii si Seriale TV, acolo gasesti si episoadele din sezonnul 1 dublate in romana, dar cele din sezonul 2 nu sunt traduse pentru ca nu a avut cine. Si sezonul 3 este confirmat si va aparea cel mai probabil in septembrie

| Berlan_Darius_1998 a răspuns:

Ba cred ca in toamna