| CristiiRO a întrebat:

Când se va inchide programul Disney channel si va apărea altul?

Răspuns Câştigător
| CuloriHD a răspuns:

Nu stiu sigur cand se va inchide, dar nu mai are mult

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Intrebarea asta mi-am pus-o si eu...desenele adevarate dupa Fox Kids si Jetix au avut o viata scurta, iar porcaria Disney nu se mai termina!

| CristiiRO explică (pentru pwp):

Stiu erau cele mai tari posturi JETIX si Fox Kids
ca atrebuit sa vina porcaria asta de disney

| titisan70 a răspuns:

Cand va castiga dinamo liga campionilor

| CristiiRO explică (pentru titisan70):

Poate vrei sa spui cand va castiga steaua champions league

| ScarecrowFarmer a răspuns:

Nu cred ca intr-un viitor foarte apropiat deoarece stau bine cu banii avand in vedere ca au cumparat si Lucas Arts-u(Star Wars EP 7. in 2015)-chiar sunt curios ce porcarie disney o sa iasa, si Marvel.

| CristiiRO explică:

Mie nu imi place disney ca nu mai power rangers si eu nu prind nickeledeon

| CristiiRO explică:

Momentan ăsta e câștigătorul