| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cel mai bun film pe care l-ai văzut în 2010?
Întrebarea face parte din "10 fundiţe pentru 2010", o capsulă a timpului 2010, de la comunitatea TPU. Află mai multe: http://www.tpu.ro/10-fundite-pentru-2010

738 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Avatar! Dar ma uit si la unele seriale si cele mai bune de anul asta au fost ghost whisperer si the vampire diaries

| Dannyjj a răspuns:

Mi-au placut mai multe filme.
Dintre filmele romance este filmul: "Leap Year" care mi se pare foarte bun.
Dintre filmele S. F este: "Legion"
Dintre comedii: "Tooth Fairy".
Dintre filmele de actiune: "the expendables"
Dintre filmele de groaza, horror: "Mirrors 2".
Dintre filmele de aventura: "Prince of Persia the sands of time"
Dintre toate categoriile mentionate, filmul "Leap year(an bisect)" mi-a placut foarte mult, pentru mine este pe locul 1 dintre filmele vazute din 2010, un film care are romantism, comedie, aventura si regizorii au stiut cum sa faca(virgula) ca filmul sa fie interesant. http://www.youtube.com/watch?v=Etm4VMLrSnc

| larousee a răspuns:

Flipped happy

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Seria Harry Potter.
Pa, pa.

| ahlrh a răspuns:

Orphana si Mirrors, au fot foarte intresante!

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Liar liar laughing :X

| Ecou a răspuns:

Save private ryan

| Helăăău a răspuns:

Step up 3D a fost cel mai fain!happy love struck

| Karashi a răspuns:

Cel mai tare film a fost cu Naruto si anume 'Mostenitorii Vointei Focului'.
Mia mai placut (vazut de curand) filmul numit:'Talharii'

| Psihiatra a răspuns:

Avatar 3D. M`a emotionat, m`a intrigat... A fost o experienta minunata

| bublegum a răspuns:

Mirrors 2 love struck nu-s eu moarta dupe filmele de groaza dar asta o fost... pur si simplu nu am cuvinte si mi-a placut foarte mult pentru ca m-am uitat la el impreuna cu prietenele mele cu care cand trebuia sa te speri noi ne apucam si radeam ca bezmeticele o fost super:X

| GaBBiii a răspuns:

Titanic 2(un film de dragoste real)

| PrivateGod a răspuns:

Categoric Harry Potter and the Deathly Hallows part 1! Facand parte din genereatia "Harry Potter" nu am putut rata acest film, care pentru mine inseamna mult. E pacat ca se termina, odata cu el se termina si un capitol frumos din viata mea si viata milioanelor de iubitori HP.happy
Anul acesta m-a mai impresionat si filmul Inception, un film foarte bun, din punctul meu de vedere!
Numai bine!

| Adynanana a răspuns:

Toy story 3; the eclipse; the last song; 16 wishes

| LemonCandy a răspuns:

Phirania 3d. love struck Super Film!

| LittleandLiars a răspuns:

Alvin and the chipmunks 1 2 si 3

| georginika a răspuns:

Inception :X:X:X

| elena a răspuns:

Sunt "sclava" serialelor coreene de pe TVR1, este o istorie specifica lor, cu obiceiuri si traditii pe care nu le intalnesti la alte popoare, chiar daca am crede, ca se inrudesc cu ele, oricum a fost si este o natiune zbuciumata. Poate va vor dezamagi cele scrise de mine, dar am raspuns cu cea mai mare sinceritate.

| AlinnutSsa a răspuns:

Seria Twilight [; xx]

a fost cea mai supera serie de filme

happy funda?

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cel mai frumos film pe care l-am vazut anul asta a fost If only. Chiar am avut ceva de invatat din filmul asta si anume ca trebuie sa te bucuri de fiecare moment cu persoana iubita ca nu se stie cand se va sfarsi totul.

Si pe locul 2 ar fi My Sassy Girl. Mi-a placut enorm, in special sfarsitul:X

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

A Walk to remember happy l'am vazut de vreo 5 ori, de fiecare data am plans, da' nu m-am saturat de el. in plus, as mai vrea sa'l vad de vreo 5 ori :p

| upssss_4824 a răspuns:

Eclipsa
a fost super filmu

| βσσblėėŝ a răspuns:

Karate kid si harry poter si talismanele mortii partea 1:X

| βσσblėėŝ a răspuns:

Karate kidtongue
seria twilight[fara4straight face]
harry potter si talismanele mortii partea 1:X

| OMarmotaO a răspuns:

Eclipse twilight

| lindemona a răspuns:

Charlie St. Cloud mi-a placut foarte mult.

| filaret03 a răspuns:

Filmul shutter

| ThinkPink a răspuns:

Twilight Saga:Eclipse mi-a placut mult happy

| me a răspuns:

Marley and me cu jennifer anniston.