| Tamiki a întrebat:

Care ar fi cel mai tare Anime ever?

Răspuns Câştigător
| perenasop a răspuns:

Cel mai tare este Death Note dar cel mai votat este Naruto si Naruto Shipuuden.

Sincer pentru mine toate anime-urile ocupa locul I in inima mea

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai depinde care-ti place tie fiindca gusturile nu se discuta...
Dar totusi, in urma unei clasificari am vazut ca (cel putin in america) sunt 3 Animeuri mai..."principale" sa le spunem asa...
E vorba despre Naruto, Bleach si One Piece. (sunt mai apreciate decat altele din cauza ca episoadele lor continua inca si vor continua muuulta vreme...)

| Artemisia a răspuns:

Death Note (dupa parerea mea, desigur).
http://www.youtube.com/watch?v=LQ86Jruq2Kk
Un singur cuvant: genial.

Răspuns utilizator avertizat
| emynem313 a răspuns:

Naruto,One Piece si Death Note

| Rapateckh93 a răspuns:

Naruto.

| ForgottenNobody a răspuns:

Parerile sunt impartite. Pentru mine Inuyasha e cel mai tare Anime:X

| Tinna22 a răspuns:

Inuyasha,naruto:X:d

| LoveMadScience a răspuns:

Topul meu:
1.Shaman King
2.Inuyasha
3.Naruto
*aceasta este parerea meakiss

| gianisniper a răspuns:

Nana