| AnimeG0DDDFan a întrebat:

Care credeti voi ca e cel mai cool / fain / misto / tare anime ever?

Răspuns Câştigător
| Cupcakestar a răspuns:

O... Deci sa inteleg ca tie ti se par placute desenele de pe minimax!
Atunci, uite-te in continuare la ele si nu mai raspunde la intrebari despre anime-uri, pentru ca o parte din utilizatorii TPU se uita la la ele! Si cu raspunsurile astea nu faci decat sa te faci de ras in fata celor carora le plac animeurile!

37 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Death note

| SooJin a răspuns:

Nu pot alege,imi plac toate, insa daca ar fi sa aleg as face-o intre
Bleach, Naruto, Vampire knight, Shugo Chara si Kaichow wa maid-sama. Mi se par super reusitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death Note, categoric. Adica, asta e parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fairy Tail
Attack On Titan
Sword Art Online
Death Note
Danganronpa The Animation
Supernatural The Animation

Astea sunt cele mai tari anime-uri, pe locul 1 happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh da, si Clannad, sezonul 1, si sezonul 2: Clannad After Story big grin

| neca a răspuns:

Kino's journey

| powergirl a răspuns:

Naruto

| Cupcakestar a răspuns:

Nu am vazut chiar atat de multe anime-uri ca sa stiu care e cel mai bun!happy
Dar dupa mine,dintre toate ce am vazut eu,cele mai bune sunt Naruto(si evident naruto shippuden,din episoadele pe care le-am vazut din seria aia)sunt foarte bune si ca sa fiu sincera am si plans la Naruto,ceea ce nu credeam ca voi face!tongue
Si mi-a mai placut foarte mult si Death Note[si daca te vei uita(daca nu ai facut-o deja)iti recomand si filmele Death Note, cele cu actori reali]happy
Si mie mi-a placut si Another, dar daca nu iti place sangele si chestii din astea, nu ti-l recomand!laughing
Deci, da raman la Death Note si Naruto!rolling on the floor
Sper ca te-am ajutat!winking

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Cupcakestar):

Am vazut mai toate anime0urile care exista la momentul asta, SI bineinteles ca am vazut naruto si inca ma uit in fiecare joi la ora 2 cand apare ep noi

Uitati aici lista cu toate anime-urile existente :))

http://www.animefreak.tv/book

Si uitati lista cu top 25 anime-uri ever
http://www.animefreak.tv/watch/popular-animes
Naruto, Bleach si onepiece sunt in ffrunte :))

| Cupcakestar a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

Sincera sa fiu, nu imi place Bleach!happy
Dar multumesc pentru acel site cu anime-uri, eu ma uitam pe animekage.rohappy

| Cupcakestar a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita!^^
Sincera sa fiu nu ma asteptam sa primesc funda pentru raspunsul asta!happy

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Cupcakestar):

Heh happy, Hei am vazut ca asculti acelasi stil de muzica like my laughing Pop-Rap japonez x

| Cupcakestar a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

De fapt eu ascult j-rock!rolling on the floor
Dar mai ascult si j-pop!
Dar am vazut ca tu asculti de la anime-uri mult!happy

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Cupcakestar):

Heh happy asa-i happy, Eu faceam referinta la melodiile cu formatia BTS happy

| Cupcakestar a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

A. Asculti BTS, deci esti un Army(like me)?

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Cupcakestar):

Huh :X

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Cupcakestar):

Lc 9, Misto si aicilaughing

| Cupcakestar a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

rolling on the floor
Imi poti spune si mie despre ce e vorba in anime-ul Highschool of death?
Am vazut ca e printre preferatele tale!happy

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Cupcakestar):

Este plin de comedy si zombii laughing Intr-o zi normala de scoala la lceu, Un zombi apare la poarta unui liceu si incepe sa-i investeze pe toti pana mai raman personajele principale ( si nu ma feresc sa zic, personajul Saeko Busujima e preferata mea arata super bine si dehhh big grin ) Merita sa-l vezi e super fain, si episodul OVA, doamne e dumnezeiesc, ii dau un GODLIKE, Vrei site-ul cu toate ep + ova?

| Cupcakestar a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

Da chiar as vrea!happy

| Nutemaiholba a răspuns:

Toatre anime`urile sunt niste tampenii. Mai bine va uitati pe minimax daca n`aveti alta treaba.rolling on the floor

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Nutemaiholba):

Praff raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Fata sau baiatu laughing Fiecare are placerile lui happy Daca nu iti plac anime-urile nu te uita si gata! Daca tot nu iti plac, de ce te-ai chinuit sa scrii vreo 15 cuvinte?

| Cupcakestar a răspuns (pentru Nutemaiholba):

O...deci sa inteleg ca iti place minimax?^^
rolling eyes

| Nutemaiholba a răspuns (pentru Cupcakestar):

Da, minimax, vtm.

| Nutemaiholba a răspuns (pentru anonim_4396):

De mere.:3

| Cupcakestar a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Decat sa ma uit la comentariile tale(la intrebarea asta), mai bine ma uit pe minimax!

| Nutemaiholba a răspuns (pentru Cupcakestar):

Vizionare placuta.puppy dog eyes

| Cupcakestar a răspuns (pentru Nutemaiholba):

O... Deci sa inteleg ca tie ti se par placute desenele de pe minimax!
Atunci, uite-te in continuare la ele si nu mai raspunde la intrebari despre anime-uri, pentru ca o parte din utilizatorii TPU se uita la la ele! Si cu raspunsurile astea nu faci decat sa te faci de ras in fata celor carora le plac animeurile!

| AnimeG0DDDFan explică:

Urat scandal sa incat aici sad Lasati, sa incheiem topicul si sa alegem un rasp castigator happy

| Anonym0uss a răspuns:

Naruto big grin [ma uit de cand aveam 10 ani si inca se fac episoade laughing]

| DulceataDeCapsuni a răspuns:

Stiu ca a trecut de mult 2013 dar eu as zice Noragami

| Veneficiis a răspuns:

Death note, ergo proxy, wolf's rain, etc laughing

| MissR a răspuns:

Parerea mea e Fairy Tail.

| Nekochan a răspuns:

Freezing si Shingeki no Kyojin

| xGlontz a răspuns:

Dupa mine este Naruto :X

| Ven4ik a răspuns:

Avatar Legenda despre and este despre problemele unui copil despre cum ajunge el un avatar si prin cite nastrusni da el. Este drama, romantica si actiune