| WhiteShadow_5640 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun actor din zilelle noastre?

11 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

De acord cu @иeмaиנa, Morgan Freeman şi Geoffrey Rush sunt doi actori fantastici,excepţionali. Totuşi,asta cred că e puţin spus. Sunt doi actori care au tendinţa de a eclipsa însuşi filmul, de a fi mai presus decât acesta, lucru cu care puţini actori se pot lăuda.
Baftă!

| mgtow a răspuns:

In inima mea va ramane arnold schwarzenegger, eddye murphy, silvester stalonne, jim carrey, sharon stone. Nimeni nu-i intrece.

| Dumnezău a răspuns:

Dupa mine, sunt doi actori fantastici, pe care ii apreciez enorm: Morgan Freeman si Geoffrey Rush.

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Johnny Depp. Mai este nevoie de explicatii? Adică, doar e Johnny Depp!

| loredanalorena a răspuns:

Nicole dutu...mi-a placut mult cum a jucat in narcisa salbatica. funda? plizz

| nimiiiiiic a răspuns:

Ashton kutcher.day dreaming.si multi altii, Adam Sandler, Robert Downey Jr. din ironman e un actor super.

| Mirela14 a răspuns:

Robert Pattinson a jucat ff bine in Amurg si in alte filme. Eu pe el l-as alegehee hee

| HISTORY_5103 a răspuns:

Eu,ma pricep foarte bine sa-mi zic ca mi-e rau cand trebuie sa plec la scoala

| green_3524 a răspuns:

Johnny depp, al pacino preferatii mei

| FunnyGirl_3050 a răspuns:

Johnny depp cu siguranta,sandra bulock, eddye murphy, arnold schwarzenegger(nimeni nu-l intrece)

acestia sunt actorii mei preferati... fundita?big grin