| Artemesia a întrebat:

Care din voi ati auzit de anime-ul " Boku wa imouto ni koi wo suru"?
Daca ati auzit de el, am o intrebare: ce impresie aveti despre acest anime, deoarece eu am ramas cu gura cascata cand am vazut primul episod doar?

Răspuns Câştigător
| Dolores09 a răspuns:

Eu l-am vazut pe tot si filmul. Pai, e drama. Yori pleaca la facultate in alt oras si Iku ramane acasa singura cu un catel si cu parintii. Foarte trist finalul :( Nici nu stiu daca o sa se mai vada.
Si da exista si un film facut dupa anime. Nu mai stiu unde l-am vazut, dar cred ca il gasesti si pe youtube. (cu Matsumoto Jun).
http://www.animefushigi.com/im-in-love-with-my-little-sister-ova

7 răspunsuri:
| Artemesia explică:

Nu, nu am vazut filmul...doar primul episod din anime si sincer am ramas uimita de ce povesti mai pot inventa unii. Sincer, m-am uitat doar la jumatate din primul episod si nu am mai continuat; mi s-a parut ...nu stiu cum sa zic! Dar cum se termina? Bine? Rau? tu l-ai vazut pe tot, Claudine? Exista si film? Poti sa-mi spui si mie?!

| Artemesia explică:

Si da, despre "I love my younger sister" vorbesc.

| Artemesia explică:

Multumesc pentru raspuns.winking

| Saya a răspuns:

Ma faci curioasa o sa ma uit si eu si apoi iti raspundhappy

| Dolores09 a răspuns:

Te referi cumva la anime-ul ala "I love my younger sister?" (2 OVA) hmm. Ce parere sa am?
Sorry, nu pot accepta ideea de incest oricat de mult as incerca. sad Da stiu ca s-au iubit mult si tineau unul la celalalt, dar pe de o parte m-am bucurat cand a plecat Yori la facultate.
Filmul l-ai vazut? big grin

| Dolores09 a răspuns:

Dar mai bine uitate tu, decat sa ti-l povestesc eu aici. big grin

| Gamex_Gamex_1946 a răspuns:

Of duamne de ce trebuie să fie atât de triște dacă există o continuare mi-a puteti da va rog nu-mi place să văd anime triște sad