| anonim_4396 a întrebat:

Care e actorul vostru preferat si filmul preferat. (funda persoanei care are rasp la fel ca mine...)

Răspuns Câştigător
| dudy_8334 a răspuns:

Hm, tinand cont de intrebarea ta trecutabig grin.cu kristen.presupun ca ea e pref tabig grin.
dar nu`s falsa.hm,sa ma gandesc de cine mi-a placut mai mltlaughing... e greu sa aleg pe cineva anume...Cred ca Brad Pitt in "Troy" sau Tom Cruise in "War of the Worlds"big grin

12 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Actor: Daniel Radcliffe
Film: Harry Potter And The Deathly Hallows

@Adela: Selena Gomez e actrita. Ella vroia sa spui un actor.

| Onutzyk a răspuns:

Actor : robert pattinson / leonardo dicaprio
film: twilight / titanic

P. S.: nu pot face dif intre ele...imi plac la fel de multwinking

| Lime a răspuns:

Titanic cred (cu Leonardo di Caprio)... am mai multe. Imi mai plac actorii: Jessica Alba, Angelina Jolie, Brad Pitt...

Piratii din Caraibe cu Johnny Deep imi mai placewinking (mult)

| SaintJimmy a răspuns:

Leonardo DiCaprio; Titanic

| GiuliaTamas a răspuns:

Actorul e Jonny Deep si filmul preferat breaking down

| Larii_2028 a răspuns:

Actor:Taylor Lautner
Film:twilight saga eclips

| Tomitzza a răspuns:

Pai sunt multetongueiratii din Caraibe(Johnny Depp); Titanic(Leonardo DiCaprio); Harry Potter(Danyel Radclife); Masca lui ZORRO(Chatrine-Zeta Jones si Antonio Banderas); Stapanul Inelelor(Alien Whood si Viggo Mortensen); Ora de Varf 1, 2, 3(Jackie Chan); Torque(Ice Cube); 3-x Next Level(Samuel L. Jackson); Fred The Movie(John Cena); Eroul(Jet Li).

| UseR4EveR a răspuns:

Sandra bollogk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi ca m-ai tinut minte dudy... da, e adevarat ca kristen stewart imi place mult dar mai am si alte variante...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Selena gomez, pentru ca are voce si e in acelasi timp actor renumit (nu ca si alte vedete nu sunt asa dar, eu sint sa ea e speciala...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus si actor tot miley cyrus

| Cam3luta a răspuns:

Twilight - Rob Pattinson
Harry potter- Daniel radcliffe