| XDarkAngel a întrebat:

Care e actrita voastra preferata?
Mie imi place Jessica Alba, Emma Watson, Jennifer Love Hewiit, Angelina Jolie, Zooey Dischennel, Nina Dobrev, Penelope Cruz si Kristen Stewart. Voua?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Meryl Streep, Jodie Foster, Angelina Jolie și Marilyn Monroe.
Numai bine!

| Céline7 a răspuns:

Si mie imi place Jessica,Nicole Kidman,Penelope,Zooey, Emma Watson, Angelina Jolie love struck

| Karelia123 a răspuns:

Ana Lucia Dominguez; Maritza Rodriguez; Elisabeth Guttierez...

| HermioneLove a răspuns:

Emma Watson,Selena Gomez,Demi Lovato,Alina Eremia, Emily Browing, Nina Dobrev, Lucy Hale, Penelope Cruz etc.(nu neaparat aceasta ordine)