| Maryaa15 a întrebat:

Care e cel mai bun serial?
The walkind dead; The Mentalist; Dexter? Cu o mini-descrierehappy.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Mult vor zice dexter si este un serial foarte fain dar mie unu the walkind dead mi s-a parut cel mai tare, mi s-a parut foarte realist si mi-a atras atentia foarte tare asupra lui, mai mult ca dexter. Problema este ca nu prea pot manca la el laughing)) abia astept urmatorul sezon 5 in septembrie-noiembrie incepe in Usa din cate am inteles, deci poate prin decembrie il avem pe voyo sau poate prin noiembrie pe site-urile astea pirateresti

| Maryaa15 explică (pentru DenisIonut01):

O sa ma uit la The Walking Dead. Mersi pentru parere laughing. P.S: Si mie imi place sa mananc cand vizionez un serial sau un film big grin laughing

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Walking Dead/nu mai are nevoie de descriere, arhicunoscut și apreciat.

| TwiSt1997 a răspuns:

A,c,b