| fericitaaaa a întrebat:

Care e cel mai de groaza film care l-ati vazut vreodata? funda cel mai tare

13 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Greu de spus. Aș alege The Exorcism of Emily Rose (2005) pentru că este inspirat din fapte reale și țin minte că am avut probleme cu somnul după ce l-am vizionat.
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| AIexandra a răspuns:

Mirrors si The Grudge

| Kazimir a răspuns:

TPU - Raportare in masa.

| fericitaaaa explică (pentru Kazimir):

Ce? ce vrei sa zici?

| Jibo a răspuns:

The Grudge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! sunt doua filme infricosetoare care mi-au placut:The Glass House - Casa de sticla, House of Wax-Casa de cera, Vizionare Placuta!

| Ana10000100 a răspuns:

Fredy and Jonson :O

| My3rT a răspuns:

Incearca : supernatural
vampires diaries
teen wolf
the gruge
insidious;:-> asta chiar meritawinking restul te las sa le descoperi

| fericitaaaa explică (pentru My3rT):

Iubesc the vampires diaries si supernatural sunt the best...

| My3rT a răspuns (pentru fericitaaaa):

Si eu la fel love struck

| alal4 a răspuns:

Trupul lui jeniffer

| RazvyUMB a răspuns:

The Human Centiepied