| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai tare film de groaza vazut vreodata

27 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Final Destination 1, 2, 3 si apare si 4 anul asta parca.tongue

Seria The Grudge.

Shutter(varianta japoneza)

My Bloody Valentine 3 D

Room 1408

House of wax

daniela
| daniela a răspuns:

Eu am fost profund impresionata si marcata de Pasarile lui Hickock

| lolly_3072 a răspuns:

Incearca Silent Hill.

| hândel a răspuns:

Nici nu-mi amintesc sa ma fi impresionat vreun film in asa masura incat sa-l fi retinut ca cel mai horror. Ptr. oameni cu gusturi in ale horror-ului ca ele mele, nu se da permisiunea sa faca asemenea filme. Ar marca oamenii pe viata, sunt convins pentru. ca ma uit in jur si vad oameni simpli, care n-ar face fata la un horror precum mi-as dori. As vrea un film care sa se foloseasca de toate temerile umane, atat pe timp de noapte cat si pe timp de zi, scene de suspans si horror care sa-ti de-a fiori gandul la ce-ar putea urma. In cazul meu nu se asocia sadismul horror-ului.

| Frogie a răspuns:

Toata seria The Grudge...big grin

| iulia_5454 a răspuns:

House of wax, sleepy hollow

| totata a răspuns:

Cu siguranta Saw 1, 2, 3, 4

| bubukid a răspuns:

Return to House on Haunted Hill dupa mine love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@daniela, si eu la fel! M-a marcat profund, mai ales ca eram destul de micuta cand l-am vazut.happyAm mai vazut "so", asa cred ca se numeste... m-a impresionat si acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nikita vs tarky laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

My bloody valentine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Casa bantuita. ceva de genu.nu mai tin minte exact da era super tare filmul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The ring

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca saw toate partile si house of wax

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai tare film de groaza este Dead Silence

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca masina esti cel mai tare film de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The unborn straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu am vazut film chiar atat de inspaimantator incat sa ma marcheze dar cred ca unul dintre cele mai naspa este ''CODUL LUI DA VINCI'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The grudge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paranormal activity

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Casa celor 13 fantomebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincera sa fiu "shutter" este foarte inspaimantator...iti sugerez sa-l vezi ziualaughing:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincera sa fiu "shutter" este foarte inspaimantator...iti sugerez sa`l vezi ziualaughing:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paranormal activity

| Iulya_2892 a răspuns:

OOOOO sa nu mai aud de filme de groaza...

| paramell a răspuns:

Saw si nu mai vreau sa vad filme de graozabig grin

| HubAbubA`.! a răspuns:

The ring, The grudge...sunt multe filme tari de groaza...happy