| RAY a întrebat:

Care a fost cel mai de groaza film care l-ati vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Seria The grudge.
The Exorcist (primul)
Toate episoadele Masters of horror (recomand, in caz ca nu le-ai vazut)
Boogeyman.

Astia care zic ca Saw series sunt horror, nu au vazut nici un film horror.

| RAY explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu,nu l-am vazut

| RAY explică (pentru BeyondTheDarkSun):

E tare masters of horror

| EvangelineDS a răspuns (pentru RAY):

Drag me to hell (nu te sfatuiesc sa te uiti daca n-ai stomac tare)
The ring (toate partile)
The grudge (toate partile )
The others ( nu e chiar atat de groaza dar finalu' e epic, mi-a placut mult)
Room 1408

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Saw-jocul mortii, mi s a parut cel mai tare

| andrei a răspuns:

Probabil Saw, asta in istoria mea recenta. Daca e sa o luam din antichitatea personalitatii mele, probabil "Blestemul". De vreo trei sau patru ori am vrut sa ma uit si de fiecare data m-am oprit. Am ramas cu sechele...

| etudor a răspuns:

Blestemul,nu am putut s.l vad pe tot o singura data.

| Azµre a răspuns:

The Ring

| DarkOrbitMoon a răspuns:

"The Exorcist"este destul de infricosator.

| KristalPop a răspuns:

"Philosophy of a Knife" şi "Man Behind the Sun". În general filmele horror cu fantome, monştri etc. nu mă sperie, dar astea mi-au plăcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul ''Masters of Horror''.

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu ştiu, nu prea mă sperie filmele de groază.
Dar să zicem Dead Silence, deşi l-am văzut acum mult timp. Are păpuşi ciudate.

| DedeeAndreea a răspuns:

Un episod din "Fenomene Stranii".

| emydaisy a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Naspa nici nu-s adevarate.Nu se compara cu The grudge sau the ring etcwinking

| Rëndark a răspuns:

Saw

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Nustuu' sigur thinking imi plac maxim filmele, de la un timp nu mi se mai par asa de horror in cazu' in care ma uit la cel putin 5-6 filme horror pe saptamana thinking

Incearca:
The Oman
The Hauting in Connecticut 1 si 2
The Ring 2
thinking nustuu'

| RAY explică (pentru AndreiuuMrrr):

Si eu la fel, dar parca numai sunt cum erau o data

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate :]

| RAY explică (pentru AndreiuuMrrr):

Http://www.cinemagia.ro/filme/billy-madison-4812/
pana la urma m-am hotarat sa vad o comedie

| TheGenius a răspuns:

"The Evil Dead", e mai vechi, dar m-am speriat rau de tot.

| Alex11221122 a răspuns:

''Vasul fantoma'' sau ceva de genul.
Era vorba despre un grup de oameni si ei ajunsera pe acel vas si erau prinsi acolo de ceva fantome. Au murit multi oameni acolo, dar o femeie supravetuieste.