| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme ati vazut recent la cinema?

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Un film de actiune, gen SF - Surrogates (2009)il prezinta pe Bruce Willis, Radha Mitchell, in care fiinţele umane traiesc izolate, folosind roboţi inlocuitori (surogatele din titlu), cu un aspect asemanator dar imbunataţit in comparaţie cu originalul uman, pentru activitaţile sociale. Cand roboţii incep sa fie distruşi printr-o metoda care duce şi la uciderea "operatorului" uman, un detectiv (B. Willis) ajunge sa descopere o adevarata conspiraţie. Mi-a placut mult mie - cu alte cuv. - imi place trailerul ti-l recomand pe film, mai ales celor pasionati de genul SF (cum sunt si eu). Vizionare placuta!

| M.madallina a răspuns:

2012 si new moon

| CatalinMG a răspuns:

Zombieland big grin cu actrita mea preferata (Emma Stone)

| Seline a răspuns:

Love Happens. O mare porcarie oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La noi nu mai sunt cinematografe, pe alea bune le-au desfintat si in locul lor au facut cazinouri, mai activa unu cu pofil de club in care ziua te puteai uita la un film si noaptea bagai euro in dresurile dansatoarelor, cum sa-ti duci prietena la un film intr-un loc romantic si sa vizionezi un film(poate sa-i arunci si o mana pe dupa gat)si in fata ta sa stea infipta in masa o bara de streptease? sad...stiu ...foarte amuzant straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2012 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestia e ca nu am mai fost la cinema de cand hau!