| CinevaCuNumeDiana a întrebat:

Care e desenul vostru preferat din copilarie?

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am crescut cu tom si jerry.

| DayByDay a răspuns:

Babar big grin

| ღvampireღ a răspuns:

Tom si Jerry

| Doηηa a răspuns:

Curaj câine prost, parcă așa se cheamă. big grin

| ComatoseWine a răspuns (pentru Doηηa):

Curaj,cainele cel fricostongue

| Doηηa a răspuns (pentru ComatoseWine):

Mulțumesc! :p

| ComatoseWine a răspuns:

Curaj,cainele cel fricos si Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy:d

| Un1kuL a răspuns:

Tom & jerry, marsupilami, avatar pe disney chanel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Cartoon Network: Looney Tunes; Tom & Jerry; Ed, Edd & Eddy; Courage, The Cowardly Dog; The Flinstones; The Jetsons; Cow and Chicken; I am Weasel; Johnny Bravo; Dexter’s Laboratory; Cramp Twins; Wacky Races; Top Cat; The Grim Adventures of Billy & Mandy; Evil Con Carne; Time Squad; Mike, Lu & Og; Dastardly and Muttley in Their Flying Machines; The Perils of Penelope Pitstop; Pet Alien; Xiaolin Showdown; Camp Lazlo; Squirrel Boy; My Gym Partner’s a Monkey.
- Fox Kids: Wunschpunsch; Câine Rău; Dosarele Secrete ale Câinilor Detectivi; Ce-i cu Andy?; Lumea lui Bobby; Dennis Pericol Public; Familia De Ce?; Viaţa cu Louie; Copiii de la 402; Pisoiul Eek; Jack, Piratul cel Teribil; Jim Button; Piloţii NASCAR; Inspector Gadget; Walter Melon; Marele Tick.
- Jetix: Regele Shaman; Robogândăcelul; Galactik Football; Sonic X; Super Robot Monkey Team Hyper Force Go; Tutenstein; Familia Tofu; Şcoala Shuriken; A.T.O.M.
- Minimax: Nils Holgerson; Simsala Grimm; Rollie Polie Olie; Marsupilami; Ned & Salamandra; Clifford, Marele Câine Roşu.
- altele: Marcelino; Oliver Twist; Ciocănitoarea Woody.

| Urpaniel a răspuns:

Ed, Edd & Eddy, Curaj, Câinele cel fricos, şi Batman beyond (era ceva de genul "Batman din viitor" parcă)

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Sailor moon

| hanayonna a răspuns:

Spioanele

| eda95 a răspuns:

Copiii de la 402.