| xDcreepy a întrebat:

Care e filmul despre care puteti spune ca v-a impresionat atat de mult incat il puteti vedea si de mii de ori fara sa va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| Izabita a răspuns:

Hachiko a dog's story... daca nu vezi filmul asta si nu plangi la el, inseamna cu nu ai sentimente.nu existi

14 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

"de mii de ori"?
Imi plac maxim vreo 10 filme dar nu le-as vedea de mii de ori decat daca m-ar plati bine pentru atatea mii de ore!

| xClementine a răspuns:

Cred ca Eu si Marley. Asta este cel mai recent. happy Este o poveste interesanta dar cu un final destul de trist. Merita vazut oricum!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Seria Harry Potter!
Pa, pa.

| MasQueNada a răspuns:

Leon (1994)

| narutotruefan a răspuns:

Hachiko:a dog story, e cel mai frumos film pe care l-am vazut...m-am uitat la el de vreo 3 ori si de fiecare data am plans...eu cred ca merita vazut!

| Libelle a răspuns:

Leon-the professional

| xDcreepy explică:

Filmul meu preferat sincer e Stapanul Inelelor... nu ma mai satur de el!

| Jenny23 a răspuns:

Dresat pentru a ucide.

| Roshketz a răspuns:

Sunt multe.Dar A Cinderella Story ramane in frunte...iar apoi, Alex si Emma si.The Las Song.

| Băscuţă a răspuns:

Titanic

Răspuns utilizator avertizat
| sticks_2956 a răspuns:

Ar fi thinking"Povestea unui inel"love struck e mai ceva decat Titaniclove struck

| Diana_6662 a răspuns:

"The Notebook" - o drama romantica pe care o recomand, cu siguranta vă va impresiona :X.