| maphiotul a întrebat:

Salut
Imi puteti spune careva unde sau cum pot vedea filmul romanesc Katharina(2022)?
Mersi.

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Aici
https://www.amazon.co.uk/......f6e6effb52
Cheers

| maphiotul explică (pentru FreddieM):

Hm...raspunsul e bun, dar spersm sa gasesc fara banilaughing
Mersi oricum, poate o sa apara si free.

13 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Caută pe site-uri de filme

| maphiotul explică (pentru ReddY25):

Daca stii sa dai un răspuns da-mi, nu veni cu comenzi inutile!
Cum pușca mea ai ajuns pe locul 229?

| maphiotul explică (pentru ReddY25):

Sau iti place sa vorbesti ca sa nu adormi?

| maphiotul explică (pentru iulia0514):

Exact.
Unde il pot gasi online e intrebarea.

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Pai ți-am arătat îl poți viziona on-line gratis cel puțin eu acolo l-am văzut!

| maphiotul explică (pentru iulia0514):

Mi-ai trimis un link spre imdb.
Cum sa il vad gratis pe imdb?laughing
Doamne fereste.
Poate vrei sa zici ca ai vizionat trailer-ul.

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Probabil am greșit site-ul am c-am multe pe cap îl caut pe celalalt și ți-l trimit era pe undeva pe aici am o groaza de link-uri in telefon

| maphiotul explică (pentru iulia0514):

Ar fii super

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Îl caut și-ți trimit nu mai știu pe unde l-am găsit știu sigur ca l-am văzut dar unde nu mai știu ca a fost demult

| maphiotul explică (pentru iulia0514):

Eu cred ca il confunzi, ca nu e demult apărut...
In fine, oricum daca prin absurd il gasesti trimite-mi-l dar in mesaj nu aici.
Ca nu cred ca e voie, iti șterge TPU raspunsul.

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Nu-l confund ca l-am vizitat tocmai pentru ca era făcut de ceva copiii din Bistrița sau ceva de genul l-am cautat dar nu-l mai găsesc unde știam ca l-am văzut!