| gxg513 a întrebat:

Care e filmul vostru preferat....sau care v-a impresionat cel mai mult?

4 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Am 2 serii preferat : fast furious & bourne!

| Ralluca25 a răspuns:

Sunt multe filme preferate care chiar mi-au ajuns la suflet dar ca sa nu fac o lista de filme am sa precizez doar doua dintre filmele care chiar le-am apreciat. One Day un film extraordinar de frumos de dragoste si Becoming Jane. Au aceeasi tema si anume dragostea doar ca au sfarsituri diferite. happy

| M25M a răspuns:

Nu pot sa aleg unul deci iti voi spune doar cateva.
Kokuhaku(Confessions)
Requiem for a dream
Mr Nobody
The Godfather II
Crash
The Machinist
Shutter Island
Sophie Scholl
Der Untergang

Si ma opresc pentru ca ma lungesc fara rost. Daca ai timp sa te uiti la vreunul din aceste filme nu ai sa regreti.

| FReAkAzO1d a răspuns:

The Mist