| Seea a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? Si ce va impresionat cel mai mult la el?

Răspuns Câştigător
| edc a răspuns:

Titaniclove struck...ma impresionat foarte mult iubire lui Jack pentru Rose, mi se pare ceva uimitor sa slavezi o persoana pe care o cunostii doare de ctv zile si u sa stii ca vei muri dar o salvezi pe ealove struck... funda?batting eyelashes sau macar Vot?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Violent a răspuns:

Filmul meu preferat este SUPERNATURAL.Lucrul care mi-a placut cel mai tare la acest film este dorinta imensa a acelor doi baieti de-as razbuna tatal si dorinta de a scapa lumea de rau.

| Diia_5712 a răspuns:

The ugly truth :X nu pot sa zic ca m'a impresionat ceva anume, e bun tot filmullove struck imi place felul lui gerard butler de a fi, in film ma refer si tipa e asa speriata saraca de bombelaughinglaughing si pun pariu ca multe persoane se afla in postura ei, adica nu stiu sa filtrezetongue eu cred ca merita vazutbatting eyelashes

| ColonelStone a răspuns:

Undisputed 3, cat despre ce m-a impresionat pai sa zicem ca caracterul lui Boykawinking

| alexConstanta a răspuns:

Greu de ucis happy... inteligenta filmului /regizorului... de a demasca coruptia unei tari doar cu un singur om