| EuSaraheana a întrebat:

Care e preferatul vostru din naruto?(puteti sa puneti mai multi)dau funda daca imi place si mie!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Imi plac multe personaje. In primul rand, Gaara. El a fost primul meu personaj preferat din anime. Pana la episodul 20 (cand si-a facut el aparitia) nu imi placea de nimeni, poate doar Naruto, dar in mica masura.
Orochimaru a fost al doilea personaj preferat. M-a atras din prima misterul care il inconjura (toata lumea vorbea despre el ca si cum ar fi cel mai puternic shinobi din lume, dar nu ii aratau chipul). Mi-a placut scopul lui in viata, de a cunoaste toate tehincile din lume. De asemenea, personalitatea mi s-a parut interesanta, "bad guy" cu ochii care m-au marcat http://fc03.deviantart.net/......edJess.jpg
In cele din urma, Naruto a devenit incet, incet persoanujul meu preferat. A evoluat foarte mult in Shippuden, iar bunatatea lui il face special.
Dar personajele tale preferate care sunt?

| EuSaraheana explică (pentru Diabolique):

Preferatul meu e orochimaru big grin bv mi-a placut foarte mult raspunsul tau vad ca esti fan meriti funda! si daca tot ai intrebat imi mai plac guren, kabuto, temari, shikamaru, gaara, sakura, kiba, hinata, naruto si multi altii dar cel mai mult orochimaru

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Naruto pentru ca este foarte bun la suflet, isi ajuta prietenii, ii sustine si vrea sa ii salveze de la lucrurile pe care le fac ei si nu sunt chiar potrivite, chiar daca acestia nu ii multumesc intotdeauna si il jignesc cateodata.

| annahandball a răspuns:

Sasuke pentru ca si-a iubit cu adevarat clanul, iar dupa uciderea lor a avut un sg scop in viata sa se razbune pe fratele sau mai mare Itachi. Nu la mai interesat viata lui ci a vrut doar sa fie puternic.De aceea la 12 ani a plecat din sat la ORCHIMARU in cautarea puteri pentru ca stia ca e inca slab fata de Itachi. A facut un pact cu acest ninja fugar si anume sa ii dea corpul sau la 16 ani daca il va antrena.
Cand a venit momentul sa-si prespecte intelegerea el l-a sigilat pe orchimaru in corpul sau pentru ca si-a dat seama ca acest om nu vroia decat corpul sau si ca nu il va ajuta cu razb.
Si-a format o echipa si a reusit sa-si ucida fratele care de fapt nu avea nici o vina.A aflat acest lucru dupa ce si-a petrecut 9 ani din viata pentru al omari pe Itachi care era de fapt nevinovat. Afland ca Satul Frunza i-a dat acest ordin fratelui sau el s-a hot sa distruga Konoha pentru ca deja era orbit de razb. Acum e un criminal intrat in Akatuski pentru ca a innebunit oarecum.

| EuSaraheana explică (pentru annahandball):

De fapt...el a actionat fara sa gandeasca cand l-a omorat pe Itachi. Era orbit de ura si nu a vrut sa se intereseze de motivul adevarat pentru care Itachi a facut ce a facut, si dupa ce l-a omorat, normal, ii parea rau. Itachi si-ar fi dorit ca Sasuke sa se intoarca in sat si sa il omoare pe Madara dar inteligentul de Sasuke s-a aliat cu Madara si vrea sa distruga satul pentru care Itachi a facut atatea...straight face

| Siracuzia a răspuns:

Sakura!love struckMa reprezinta si Naruto, bineinteles!happy

| mikisarbu a răspuns:

Naruto
Kakashi
Jiraiya
Shino
Hinata
Shikamaru
Rock Lee
Gaara

| LoStEyEs a răspuns:

Tsunade, Sai, Itachi ( ma reprezintawinking ) si Sakura ( cateodata la violentahee hee )

| LoStEyEs a răspuns:

Oooooo, gata stiuwinking sasuke tongue

| AnimeChu a răspuns:

Hinata, pentru ca are o personalitate adorabila. Naruto, pentru ca in ciuda faptului ca e un idiot uneori are si el momentele sale. Shikamaru, geniul lenes. Ino, foarte draguta si Sai, misteriosul.

| ComeAsYouAre a răspuns:

Hinata, ino, temari, tenten, kiba, tsunade, neji, kunerai, itachi, pain, konan, gaara, tobi, deidara, sasori si naruto.
^-^