| anonim_4396 a întrebat:

Ce anotimp va place, care este preferatul vostru? argumentati!

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Toamna... e anotimpul in care m-am nascut.Natura e invaluita in mister, sub frunzele colorate ale copacilor ma simt ca intr-o poveste, o poveste din care nu vreau sa ies.Imi place sa stau in ploaie... e racoare...Toamna ma face melancolica si e o sursa de inspiratie pentru mine.

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am mai spus ca imi plac toate...partea nasoala e ca iarna imi place vara si vara imi place iarnalaughing)
Deci...cred ca cele mai frumoase anotimpuri sunt primavara si toamnabig grinlaughing.

nony
| nony a răspuns:

Primavaraaaaaaaaa.cand totul este verde, toate florile infloresc, parfumul lor te inbata, soarele este bland.pasarile se trezesc la viata.Natura in general este vie.plus ca eu m-am nascut primavara.happy

| SweetCandy a răspuns:

Primavara, pentru ca toata natura reinvie...happysi pentru ca renunt la hainele groase de iarna...big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Anotimpul care imi place cel mai mult e primavara, natura renaste, ghioceii infloresc, pasarile ciripesc, soarele e mai cald si toate reancep o noua viata.

| inna a răspuns:

Vara, pentru ca e vacanta si pentru ca m-am nascut varawinking

mlm
| mlm a răspuns:

Vara, soare, cald, aglomeratie mare la mare, distractie, voie buna.

| Elly4all a răspuns:

Buna, mie imi place vara este ff frumos flori inflorite, mirosul marii, caldura care te cuprinde si te face sa te simti plin de viata...totul e frumos cand e vara.Totul prinde viata.

| remus a răspuns:

Primavara, renaste natura este ceva deosebit fata de restul anotimpurilor.

| crisS a răspuns:

Vara cel mai fain
timp liber cald, foarte cald la strand non- stop la mare de vrreo 4-5 orihappy pot sa'mi bronzez pielea natural
+ ca imi plac mai mult hainele mele vara decat iarna ( sunt mai lejere si mult mai ok decat iarna)

| alle_1861 a răspuns:

Iarna, ptc atunci m-am nascut si imi place zapada si urasc caldura. Tie? happy

| kathessa a răspuns:

Primavara. Inseamna viata.

| vyol3ta a răspuns:

Poi... vara k e ziua mea si vacanta, soare, apa...mai multe chestiiwinking

| kayan a răspuns:

Vara, cand toate fetele sunt imbracate "sumar" laughing e o placere pentru ochi big grin

Răspuns utilizator avertizat
| maria_5001 a răspuns:

Nu mai am un anotimp preferat...era primavara sau toamna nici prea cald nici prea frig...acum aproape ca nu mai avem aceste anotimpuri happy

| ICanLoveYou a răspuns:

Varaaaaaaaaaaaaa:X:X:X pentru ca este si ziua mea si ma pot duce la mare a da nu in ultimu rand vacanta:X.tongue

| Simona_8441 a răspuns:

Toamna...atunci m-am nascut! Si atunci imi revad colegii la scoala... Mi-e dor de ei.

| cutache a răspuns:

Vara, iubesc caldura, plaja, hainele subtiri dar mai ales vacanta si facturile mici...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idem@innatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vara este anotimpul meu pref:X:Xpt ca ma duc la mare si este cald...este multa distractie.si vem vacantaaa!:X:Xmi-e door de varaaa