| MusicLover a întrebat:

Care au fost desenele voastre preferate in timpul copilariei? De pe Jetix, Carton Network?

7 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

Tom si Jerry, Laboratorul lui Dexter, Fetitele Powerpuff, Ed edd si edie, Scooby doo, Jake dragonul si Pokemonbig grin

| adinaxD a răspuns:

Copii de la 402 si Ed, Edd si Eddy big grin

| R0011 a răspuns:

Ce-i cu Andy, Copii de la 402, Tom And Jerry, Fetitele Powerpuff si laboratorul lui Dexter.

Pa pa.happy

| AndreeaDeeeea a răspuns:

Power reingers, ale tale?

| MusicLover explică (pentru AndreeaDeeeea):

Imi placea foarte mult Curaj caine fricos si inca imi place si ma mai uit la el :p

| AndreeaDeeeea a răspuns (pentru MusicLover):

Si mie imi place, si imi mai place si insula dramei totale, toate sezoanele

| vladut22w a răspuns:

Ed, Edd si Eddie